U deshën 600 orë për ta punuar, ky është fustani Versace që Beyonce veshi në koncertin e fundit(Foto Lajm)

Beyonce habutu fansat teksa ndau fotot e dy kostumeve që kishte veshur për turneun e saj të tretë dhe të fundit të “Renaissance” në Los Angeles.

Ajo kërkoi ndihmën e Donatella Versace për një nga kostumet e saj.

Mini fustani verbues blu me detaje ari me printimin e firmës Versace Barocco iu deshën 600 orë (25 ditë) dhe tre anëtarë të Atelier për t’u bërë, tha ylli italian i modës për Vogue.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *