Si ‘ngjalë’ në breg të detit, Oriola Marashi nuk i lë vend imagjinatës në setin e fundit

Oriola Marashi është një nga modelet më të spikatura.

Ajo është imazh i disa prej markave prestigjoze brenda dhe jashtë vendit.

Marashin jemi mësuar ta shikojmë super aktive në rrjete sociale ku nuk mungojnë dhe pozat e nxehta.

Së fundmi ajo ka ndarë disa poza joshëse në breg të detit.

Pëlqimet dhe komentet pikante kanë qenë të shumta nga ndjekësit.

374973019_18389297308024840_6854084908229243721_n
375166818_18389297326024840_4206357437011839210_n
375068117_18389297323024840_6601176086045630952_n

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *