Kejvina Kthella shfaqet provokuese në fotosesionin e ri

Modelja e njohur, Kejvina Kthella është mjaftë e përfolur në mediat rozë dhe në rrjete sociale.Së fundmi, Kejvina ka realizuar një set fotografish, në të cilat duke në super formë dhe tejet tërheqëse.

Kejvina pozoi e veshur me një bluzë të shkurtër që ia zbulonte gjoksin dhe belin e hollë dhe xhinse të zbërthyera.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *