2 binjaket katërvjeçare gjenet te pa jete mbi lodrat e tyre

2 binjake katërvjeçare u mbytën në mënyrë tragjike pasi ranë të flinin ne nje kuti lodrash e mbushur me kukulla.

Ato ishin futur aty brenda dhe pasi i ka zene gjumi te dyja motrat jane gjetur pa shenja jete pasi ka mbaruar oskigjeni.

Nena e binjakave ka postuar lajmin ne rrjetet sociale pasi ka thene qe te mos i len femijet e vegjel ne keto kuti lodrash pasi mund te jete fatale.

Ngjarja ndodhi ne 1 shtator ku nena ishte ne pune dhe babai i vuri vajzat ne kutin me lodra ku ata luanin me lordrat e tyre prej pellushi.

Pasi kapaku i lodrave eshte mbyllur binjaket i ka zene gjumi dhe me pas jane gjetur pa shenja jete.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *