Të veshur me të kaltër, Lyrical Son dhe partnerja e tij ndajnë lajmin e ëmbël

Lyrical Son dhe bashkëshortja e tij, Gresa Krasniqi do të bëhen prindër për herë të tretë.

Ata kanë organizuar një “baby shower” ndërsa fundi i pritjes së ëmbël po afron duke zbuluar edhe gjininë e bebit. Çifti dhe dy vajzat janë veshur me ngjyrë të kaltër duke lënë të kuptohet se anëtari i ri i familjes do të jetë djalë.

“Ishte magjike. Mezi presim. Faleminderit!”, shkruan Gresa në një prej postimeve.

Çifti ka më shumë se 10 vite së bashku dhe janë prindër të dy vajzave, Evës e Erikës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *