Melinda Ademi “çmend” rrjetin me pozat e fundit

Rep-artistja Melinda Ademi para disa orësh ka ndarë me ndjekësit disa poza nga pushimet.

Shihet pranë valëve të detit dhe e veshur në bikini Melinda tregon linjat e saj trupure.

Reperja ka shkruar “Valë pas vale” në mbishkrimin e fotove, teksa dukej tejet tërheqëse.

Andaj ndjekësit reaguan me komente ku kryesisht ishin pozitive për Ademin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *