Dalin pamjet, Olta Gixhari rri pa të brendshme (Foto)

Ish- konkurentja e Big Brother Vip Albania jo rrallë herë provokon.

E veshur me një fustan sateni ajo duket për bukuri.

Megjithatë, ajo çfarë ka rënë në sy është se Gixhari ka pozuar pa të brendshme, dhe tejet lirshëm.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *