JLo pozon me të brendshme, i “vë flakën” rrjetit

Jennifer Lopez, 54 vjeç, dëshmoi se është ende “një adoleshente” kur pozoi me të brendshme për një markë të njohur.

Duke pozuar vetëm me një komplet të të brendshmeve bardhë e zi me dantella, Jenni tregoi trupin e saj të tonifikuar dhe barkun e palestruar.

Kur bën gjënë e duhur, asgjë tjetër nuk ka rëndësi”, ka shkruar ajo në fotot.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *