Emina Cunmulaj habit me postimin e fundit, “Nxirre vajzën nga katundi, por…”

Emina Cunmulaj ndonëse jeton larg Shqipërisë, ajo e shpreh gjithmonë sa shumë e do vendin e lindjes.

Së fundmi ajo ka surprizuar në një instastory, ku ka zbuluar se është amvise e shkëlqyer. Ajo ka bërë një gatim tradicional shqiptar dhe në videon e publikuar dëgjohet të thotë:

Nxirre vajzën nga katundi, por kurrë katundin nga vajza.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *