Tuna nënë e dy fëmijëve, por po duket si 18-vjeçare, po duket më e ‘zjarrtë’ se kurrë më parë

Altuna Sejdiu është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Ajo së fundmi është përfolur nga ndarja me Patrisin dhe ribashkimi me Cozmanin.

Por, asnjë nga këto nuk është konfirmuar, derisa Tuna vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale.

Në fotografinë e fundit ajo është shfaqur në bikini dhe po duket më e ‘zjarrtë’ se asnjëherë më parë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *