Nora Istrefi shfaqet duke u larë në pishinë, ekspozon trupin e saj si ‘peshk’

Këngëtarja e njohur kosovare, Nora Istrefi, vazhdon të jetë emër shumë i komentuar në mediat rozë.

Jeta e saj profesionale dhe ajo private gjithmonë kanë tërhequr vëmendjen e shumë adhurueseve të saj.

Tani, ajo pas ndarjes nga Robert Berisha, është fokusuar shumë në karrierën e saj.

Së fundi ka realizuar projektin e ri i cili është pëlqyer shumë.

Tani Nora po vazhdon të jetë aktive në shumë koncerte të ndryshme.

E së fundmi Nora ka publikuar një fotografi ku shfaqet duke u larë në pishinë.

Në bikini Nora ekspozon trupin e saj si ‘pashk’.

Kaq joshëse po duket këngëtarja e njohur kosovare.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *