Rita Ora vazhdon të shkëlqejë me dukjen në Festivalin e Filmit në Venecia

Rita Ora dukej e pabesueshme teksa bëri një hyrje madhështore në Festivalin e Filmit të Venecias të enjten, me tri pamje të ndryshme që morën vëmendjen e të gjithëve.

Këngëtarja e “Girl In The Mirror”, 32 vjeçe, dukej e pabesueshme teksa mbulonte modestinë e saj me një fustan argjendi pa rripa me diamante që mbulonin pjesët intime të saj.

Më herët gjatë ditës, ajo ngriti krahët në ajër, ndërsa stilisti i saj e fotografoi teksa mbërriti me një varkë, e veshur me një veshje dramatike të përbërë nga një fustan i kuq saten të markës “Moschino” me një shtresë dantelle.

Rita, e cila është e martuar me regjisorin Taika Waititi, 48 vjeç, dukej mjaft tërheqëse teksa po zbriste në varkë përpara se të ndryshonte pamjen e saj të ardhshme.

Më pas ajo veshi një fustan të kuq të përbërë nga një bluzë të zezë me rripa.

Rita dukej tejet seksi në veshjen e cila kishte dekoltenë e ekspozuar.

Ajo i shtoi edhe më shumë shkëlqim pamjes me një çantë “Prada” në formë gjysmë hëne, ndërsa rriti gjatësinë e saj me një palë taka me majë të hapur.

Pas fustanit të saj dramatik të kuq “Moschino”, ajo më pas zgjodhi magjepsjen e Hollywoodit me fustanin e saj të vrullshëm argjendi, i cili ishte perfekt për të treguar kornizën e saj të trupit.

Festivali i 80-të Ndërkombëtar i Filmit në Venecia organizohet nga La Biennale di Venezia dhe drejtohet nga Alberto Barbera.
Ai do të zhvillohet në Venice Lido nga 30 gushti deri më 9 shtator 2023 dhe njihet zyrtarisht nga FIAPF (Federata Ndërkombëtare e Prodhuesve të Filmit).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *