Cfarë ndodhi!? Reperi shqiptar thotë fjalët e NDYRA për Arbanën ‘KOKRRA E RRUGACES…’

Cllevio është një reper i njohur por problematik.

Ai nuk heziton fare të ofendojë e bullizojë publikisht artistët e famshëm, shkruan nzoom.biz.

Ai ishte pjesë e n’ZOOM me Albina Zeneli ku mes tjerash foli për armiqësitë në ekranet shqiptare.

Cllevio si duket i paska prishur punët me produksionin e ‘Big Brother Vip Albania’ dhe konkretisht Arbana Osmanin.

Detajet e plota i kuptoni duke ndjekur storien e plotë në linkun e mëposhtëm dhe dëgjoni se si e ka ofenduar prezantuesen e mirënjohur. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *