Megi Pojani ngacmon imagjinatën me fotot e fundit

Megi Pojani njihet për foto dhe poza provokative.

Por, kjo e fundit ishte krejtësisht ndryshe.

Megi publikoi disa foto me bikini me pamje nga bregdeti, por fokusin në foto e kishte trupi saj që u komentua nga të gjithë ndjekësit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *