Arta Nitaj shfaqet joshëse në pozat e fundit me bikini

Arta Nitaj, vazhdon të jetë shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Së fundmi, Nitaj ka publikuar disa poza të reja në Instagram, ku është shfaqur mjaft atraktive me një fund të argjentë dhe bikini të të njëjtit material në pjesën e sipërme.

Nitaj u kujdes që të vinte në pah linjat e saj të tonifikuara dhe tatuazhet e shumta që ka përgjatë trupit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *