Pas gati gjysmë viti, vjen lajmi i shumëpritur nga Bella Hadid

Bella Hadid po kthehet në punë pas një beteje të gjatë shëndetësore.

Natën e mbrëmshme, modelja 26-vjeçare në TikTok ndau një video ku shihet duke kryer xhirime. Me këtë video zbuloi se po punon përsëri për herë të parë në gati gjysmë viti.

“Dita e parë e kthimit në xhirime pas 5 muajsh!” Bella ka shkruar Bella ka qëndruar jashtë vëmendjes për muaj të tërë dhe së fundmi zbuloi se kishte kaluar një trajtim intensiv pasi luftoi me sëmundjen Lyme në 15 vitet e fundit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *