Vildane Zeneli publikon video, por i shpëtoi një detaj

Vildane Zeneli është mjaftë aktive në Instagram.

Ajo publikon foto dhe video të ndryshme

Bukuroshja publikoi një video duke ushtruar në fitness por i shpëtoi një detaj.

Ndjekësit pas publikimit të videos kanë shpërndarë pjesën ku po i shihet gjoksi Vildanës.

Ani pse kjo e fundit si duket nuk e ka problem, vazhdoj dhe nuk e largoi videon nga Instastory.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *