Nita thoshte : Çka ka Elvana Gjata më shumë se unë? Përgjigjet sot me foto në bikini

Nita u bë e njohur për publikun pas pjesmarrjes së saj në Big Brother Vip Albania.

Ajo dikur në një emision kishte thënë : Çka ka Elvana Gjata më shumë se unë?E, kjo fjalë i ka mbetur në mëndje ndjkësve të saj , të cilët i’a rikujtuan sot në postimin që bëri në Instagram.

Duke pozuar në bikni tejet provokative dhe  duke i dhënë fokus të pasmeve, këngëtarja arrin të marrë me mijëra pëlqime e komente positive nga fansat.

Shikoni dhe vlersoni fotot:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *