Morena e zhgënjyer nga njerëzit pasi hajnat i hynë në shtëpi: Nuk më duhet të iu mbaj ‘follow’ e t’iu shoh jetën fake që e keni

Gjatë javës së kaluar në mediat turke u raportua se është grabitur shtëpia e Morena Tarakut.

Këngëtarja me origjinë nga Peja njoftoi gjithashtu fansat përmes rrjeteve sociale, duke publikuar pamjet e shtëpisë si dhe dëmet që ia shkaktuan.

Në detajet e mëtejshme u mësua se hajnat kanë marrë afro 13 mijë euro si dhe orgjerdan e stoli në vlerë 300 mijë euro.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *