Kjo është dhurata nga Ledri Vula për Lumi B

Reperi Ledri Vula ka një dhuratë speciale për mikun e tij Lumi B i cili sot feston ditëlindjen.

Bëhet fjalë për projektin e ri qe do të publikojnë sonte dyshja artistike, 

Në një ‘Instastory’ reperi ka uruar për ditëlindje Lumi B dhe ka shkruar “Nsa po thu o bir se ti e ki ditëlindje “.

Kujtojmë se Ledri dhe Lumi janë miq prej kohesh ku kanë krijuar edhe disa bashkëpunime të tjera.b

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *