Befason Luiz Ejlli, ky është veprimi i papritur që bëri për fansat

Luiz Ejlli vazhdon të jetë një nga artistët më të kërkuar në mbrëmje dhe koncerte.

Ai së fundmi ka performuar në një klub nate në Shkodër, ndërkohë që ka marrë vëmendje me një gjest.

Në një çast, artisti u tha të pranishmëve se ka paguar shampanjë për të gjithë, ku edhe shihej stafi duke shpërndarë shishet nëpër tavolina.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *