Arbenita Ismajli shfaqet tërheqëse në pozat nga makina

Modelja Arbenita Ismajli ka qenë kryefjalë në media rozë javëve të fudnit. Kjo për shkak të dhunës nga bashkëshorti i saj, Fero ndaj saj.

Fero u arrestua e më pas u lirua.

Bukuroshja nga Kumanova tashmë ka nisur procedurat ligjore kundër tij dhe për këtë ka angazhuar avokatin, Arianit Kocin.

Ndërkohë, Arbenita ka vazhduar të jetë aktive në rrjetet sociale.

Në disa postime që ka bërë në InstaStory, Arbenita shihet në makinë e veshur në tuta sportive me ngjyrë të kaltër.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *