Kim Kardashian me probleme shëndetësore? Ylli televiziv zbulon si është gjendja e saj

Ylli televiziv, Kim Kardashian, iu rikthye detyrave pak javë pasi u përball me një problem shëndetësor.

Themeluesja e SKIMS zbuloi përmes një postimi në “Instastory” se kohët e fundit ajo u përball me një problem shëndetësor, por zyrtarisht është kthyer në punë.

“Theva shpatullën time dhe krisa një tendin, kështu që nuk shkova në palestër për disa javë, por jam kthyer!”, ka treguar Kardashian.

Ylli i njohur nuk u shfaq në videon që ajo postoi, por ajo tregoi trajneren e saj të fitnesit, Melissa Alcantara, e cila quhet Fitgurlmel në rrjetet sociale.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *