Donaldi do të xhelozojë, Bora zbulon më shumë se ç’duhet me fotografinë e fundit

Bora Zemani është njëra ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun.

Ajo me çdo postim të saj e merr vëmendjen e ndjekësve të saj,

Në postimin e fundit ajo është shfaqur nga pushimet të cilat duket se po i shijon shumë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *