Nuk i ndahet, ish e dashura e Don Xhon-it i dërgon atij mesazh publikisht?

Historia midis Don Xhonit dhe Ariana Lirey-t është kthyer në një telenovelë të vërtetë.

Një herë bashkohen, po aq shpejt ndahen. Kur janë të ndarë sërish i dërgojnë sinjale njëri-tjetrit.

Don Xhon dhe ish e dashura

Sidomos modelja ruse, siç ka bërë edhe së fundmi. Në një Instastory teksa ka treguar se po ‘gdhend’ një tatuazh në trupin e saj, në sfond dëgjohet kënga e artistit ku vetë ajo është protagoniste.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *