Kiara po e ‘rjep’ Luizin, ja sa kushtoi vetëm ky fustan i thjeshtë qe kishte së fundi në dasmë

Kiara dhe Luizi së bashku ishin të ftuar në një dasmë në familjen e tyre.

Kiara zgjodhi një fustan “Pink”, me prerje te thjeshta me një fjongo dekoruese.

Edhe pse i thjeshtë fustani kap shifrën plot 721 dollarë.

A do ta blinit një fustan të tillë?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *