Jori na tregon se si është të udhëtosh me Beniadën

Beniada Nishani dhe Jori Delli janë dy vajzat e njohura të cilat u kthyen në personazhe në vendin tonë nga “Big Brother Vip Albania”.

Të çiltra dhe të bukura, dy vajzat kanë arritur të fitojnë zemrat e publikut.

Tashmë që eksperienca ka përfunduar (dhe që Beniada është single) kanë nisur edhe aventurat për ato.

Dy vajzat kanë nisur pushimet në Shqipëri dhe nuk ngurojnë që të tregojnë eksperiencën me ndjekësit. Por, Jori ka treguar dhe një pjesë ‘off record’, atë që nuk tregohet në Instagram.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *