Pas ndarjes nga e dashura e fundit, Robeti tani na njofton me ‘bishën’ e re

Robert Berisha, është një figurë shumë e dashur për publikun.Lidhja e tij me këngëtaren e njohur, Nora Istrefi, bëri bujë të madhe duke u bërë pothuajse pjesë e çdo lajmi.

Ani pse ata u martuan e patën një jetë të lumtur, dashuria e tyre nuk zgjati shumë dhe u ndanë.

Kohëve të fundit, Roberti kishte nisur një lidhje të re me bukuroshën nga Prishtina, Laureta Maqedonci.

Mirëpo lidhja e tyre përfundoi pak kohë pas zyrtarizimit të saj.

Roberti ka qenë ai qe e ‘konfirmoi’ ndarjen nga Laureta përmes fshirjes të gjitha fotot me të, ndërsa Laureta është larguar nga Instagrami që disa ditë.

Pas ndarjes nga Laureta, Roberi ka qenë shumë i ngarkuar në ndeja të ndryshme.

E kjo duket se i ka sjell goxha të ardhura atij, ai mbrëmë ka publikuar disa foto ku tregon se ëshë bërë me veturë të re.

Mercedes class është ‘bisha’ e re të cilën e ka blerë Roberti.

E çmimi i saj thuhet se është mbi 100 mijë euro

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *