Modelja ruse vazhdon thumbimet për Don Xhon

Historia mes Don Xhonit dhe Ariana Lirey-t është kthyer në një telenovelë të vërtetë.

Një herë bashkohen, po aq shpejt ndahen. Kur janë të ndarë sërish i dërgojnë sinjale njëri-tjetrit. Sidomos modelja ruse, siç ka bërë edhe së fundmi.

Në një Instastory teksa ka treguar se po ‘gdhend’ një tatuazh në trupin e saj, në sfond dëgjohet kënga e artistit ku vetë ajo është protagoniste.

Ndonëse ata nuk janë më bashkë, duket se Ariana e ka të pamundur ta harrojë artistin shqiptar. Madje dyshja nuk ndiqen më as në rrjetet sociale.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *