Geti dhe Vivi shkëlqejnë sonte në dasëm

Ani pse Getinjo dhe vëllai i tij Mozzik janë të angazhuar me koncerte të shumtë në ketë sezon, kur vjen në pyetje familja të ata gjejnë kohe të jenë edhe dasmor.

Përmes disa postive në ‘Instagram’ Getinjo ka uruar djalin e dajës së tij i cili sot realizon ceremoninë e dasmës, shkruan

Por reperi nuk kishte shkuar vetëm, për krah kishte edhe Vivien.

Çifti i rregulluar kokë e këmbë shkëlqyen në dasëm ku ishin te ftuar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *