Arbenita Ismajli bën ndryshim drastik

Modelja e njohur Arbenita Ismajli është emri më i përfolur i medieve rozë këto kohë.

Ajo ka postuar në ‘Instagram’ disa foto ku shihet një ndryshim drastik në pamjen e saj

Shihet më flokët e prera dhe në ngjyrë të bardhë, dhe mesa duket kjo i ka pëlqyer modeles.

“Duke u përpjekur të më bëjë të pres flokët dhe t’i zbardh” ka shkruar ajo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *