Sellma e bën ‘hor’ Leonora Jakupin, zbulon çfarë bën këngëtarja për t’u dukur bukur!

Këngëtarja Leonora Jakupi është shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut.

Leonora vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale duke treguar për jetën e saj.

Lenora vazhdon të bëjë jetë luksoze, ku shfaqet shpesh duke shëtitur nëpër vend të ndryshme të botës.

Leonora në çdo paraqitje shfaqet bukur. E duket se për të arritur këtë duhet goxha sakrificë.

Këtë e ka bërë të ditur vet grimejra e njohur, Sellma.

Derisa Leonora bënte fotografi, Sellma bën shaka duke shkruar : Deri kur me ngre barkun për foto.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *