Ryva Kajtazi duket e mahnitshme 

Këngëtarja e njohur Ryva Kajtazi këtë sezon është aktive duke përfomruar në ahengje e koncerte të ndryshme.

Pak orë më parë ka publikuar një video ku shihet e veshur në një fustan i gjithi më shkëlqim dhe buzë të kuqe, që e bëjnë të duket për mrekulli,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *