Ndryshimi i pabesueshëm i Leonora Poloskes pas ndarjes nga bashkëshorti

Këngëtarja Leonora Poloska ka vite që është larguar nga skena muzikore.

Rikthimet e saj kanë qenë të shkurtra dhe pa impaktin e dikurshëm në industrinë e muzikës.

Dikur një nga yjet apsolut, sot Poloska më shumë flitet për jetën private sesa për muzikën që bënë, shkruan “Kosovarja”.

E, megjithatë, duket se këngëtarja po rikthehet. Në foton e fundit ajo shkëlqen plotësisht.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *