Ish-konkurrentja e “Përputhen” bën publike lidhjen e dashurisë

Eda Likaj është 22-vjeçarja me origjinë nga Fieri, që u bë e famshme pas pjesëmarrjes në programin e dashurisë Përputhen. Ajo ishte një ndër vajzat më të komentuara të programit.

Siç ndodh rregullisht, Eda nuk e gjeti dashurinë në Përputhen, por e ka gjatur jashtë dhe ka vendosur ta bëjë publike.

Ajo ka ndarë foto duke shkëmbyer puthje në buzë e madje i ka zbuluar edhe portretin partnerit të saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *