Nuk keni parë një mama më “hot” se Jennifer Lopez, fotot në bikini të lënë pa fjalë

Jennifer Lopez dukej e mahnitshme, teksa ndau në Instagram një video të saj e veshur në bikini në fillim të kësaj jave.

Ylli – e cila kohët e fundit festoi ditëlindjen e saj të 54-të – shfaqi fizikun e saj të tonifikuar për t’u patur zili me rroba banjë të zeza “Valentino”.

Për t’u dukur edhe më atraktive, Jennifer shtoi bizhuteri, një kapele elegante e zezë dhe taka të larta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *