Loredana dhe partneri i saj të pandashëm, reperja poston pamje nga…

Javë më parë, Loredana konfirmoi lidhjen e re me futbollistin e Borussia Dortmund, Karim Adeyemi.

Së fundmi, ishte artistja shqiptare ajo që postoi një imazh ‘screenshot’ të realizuar nga biseda e tyre virtuale gjatë kohës kur janë larg njëri-tjetrit.

Në imazh Loredana ka zbuluar se partneri i saj ndodhet në Chicago, ndërsa postimin e shoqëroi me një emoji zemër.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *