A e mbani mend Elifin e Kahramanit? Sot do t’ju lë pa fjalë me pamjen e saj

Elifin eshte nje nga aktoret me te mira në serialin “Një pjesë e imja” i cili është transmetuar në TV Klan pak vite më parë.

Aktorja Hatixhe Shendil pas mbarimit të këtij seriali vendosi t’i përkushtohej familjes së saj ajo eshte nje femer shume e bukur por shikoni se sa ka ndryshuar ajo.

Bashkeshorti i saj eshte Burak Sajashar dhe është nënë e një djali 2-vjeçar me emrin Xhan dhe ne i urojme dite te bukura se bashku.

Së fundmi aktorja 35-vjeçare ka postuar foto nga pushimet dhe i ka mahnitur të gjithë me pamjen e saj.

Nuk kanë munguar as fotot me bashkëshortin 31-vjeçar duke i shprehur atij dashurinë. “Mon Amour”, shkruan aktorja në një foto ku shfaqet me bashkëshortin të lumtur duke parë njëri-tjetrin në sy teksa shijojnë akulloret.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *