“2 Muajsh…”, ja SURPRIZA me e madhe qe po japin sot Luizí dhe Kiara

Tashmw BBV eshte harrùar disi dhe shumica e banoreve nuk dihèt as se nga jane, por nje gje eshte e sígùrt se cfaredo lloj gjeje qe te ndòdhe, Kiara dhe Luizí nuk hárrohen kollaj pasi ata jane ne qender te vemendjes.

Gjate qendrimit te tyre ne BBV Luizí ka zhvilluar nje loje fantastíke dhe ka bere te gjítha perpjekjet per te fituar zèmrèn e Kiares ne nje mision aspak te lehte, por qe ne fùnd shkòdrani ia ka dale mbáne.

Shume femra e kane patur zíli çiftin pasi ato deshírònin qe te ishin ne vend te Kiares dhe ne krah te Luizít, por ky i fùndít ne cdo interviste te dhene dekláron se zèmra e tij i perket vetem moderatores shqíptare e cila eshte dhe nusja e tij tashme.

Dhe píkerisht nese do te flasim per nuse apo per burre, dita e sotme ka qene shume e vecante per çiftin pasi ata kane dhene nje lájm fantastík per fansat e tyre.

Si Kiara dhe Luizí thote se po perjetojne nje dy muajsh qe do te thote se qe nga dalja e tyre nga BBV dhe kurorezími ne martese, ky çift ka plòt dy muaj qe e ndíen veten si çifti me i lumtur dhe i dashurùar ne Shqípperi.

Epo, edhe ne i urojme vetem sa me shume mbáresi ne jeten e tyre dhe pas perfùndimit te projekteve, me ne fùnd me nje bebush.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *