Te shtrirë në shtratë dhe në momente intime, Kiara publikon fotografinë me joshëse pranë Luizit

Kiara Tito është një ndër moderatoret më të dashura për publikun.

Ajo u bë akoma më e dashur pas martesës së saj me Luizin

Kiara është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e saj të fundit, Kiara shihet në momente intime me Luizin.

Nga shtrati dhe të zhveshur, Kiara publikon fotografinë më hot pranë burrit të saj, Luiz Ejllit.

Qe nga përfundimi i BBV Albania, Kiara dhe Luizi po i shijojnë momentet me të bukura të jetës në krahët e njëri-tjetrit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *