Ish-banorja e “Big Brother VIP” shfaqet në faqen për të rritur

Në parket apo jashtë parketit, Key Alves dhuron gjithnjë spektakël. Volejbollistja braziliane vijon të mahnitë me foto “hot” në rrjetet sociale.

Key është gjithashtu pjesë edhe në platformën për të rritur “OnlyFans”, aty ku shfaqet pa censurë për ndjekësit e saj të shumtë…

Ajo gjithashtu ishte pjesë e “Big Brother VIP” Brazil ku bëri thuajse gjithçka duke u zhveshur nudo dhe duke kryer marrëdhënie seksuale dhe po ashtu ka flirtuar me Nejmarin dhe Vuiniciusin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *