Flet Malsorja pas ndarjes nga Shontana

Malsorja dhe Shontana ishin çifti më i përfolur në rrjetin social TikTok.

Madje dashuria e tyre kaloj kufit me anë të surprizave që përgaditën për njëri tjetrin.

Por, si duket gjithqka ka marrë fund.

Këtë e ka bërë të ditur vet Malsojra në një livestream duke treguar detajisht për këtë qështje.

“Është vetëm për Show”, ishin fjalët që Shontana i’a tha Malsores

Ish-çifti i dhanë fund lidhjes menjëherë pasi Shontana udhëtoi për në Spanjë, dhe ndjekësit aluduan për një tradhëti ndaj Malsores.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *