Xhuli publikon foto provokuese nga Bjeshkët e Nemuna

Bukuroshja Juliana Nura ka qenë një prej personazheve më të përfolur këtë vit.

Paraqitja e saj në spektaklin Big Brother VIP Kosova e riktheu atë në qendër të vëmendjes pas shumë viteve.

Tani ajo po vazhdon të jetë aktive dhe shumë e ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave shpesh ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *