Wanda Nara nuk lë vend për imagjinatë me bikini, teksa tregon shtëpinë e re në Stamboll

Wanda Nara është shfaqur joshëse teksa ka sjellur pamje brenda shtëpisë së saj të re.

Modelja, 36 vjeç, ndau një koleksion fotografish dhe videosh në faqen e saj në Instagram, teksa u dha fansave një vështrim të fshehtë se si do të jetë jeta në Stamboll, Turqi.

Kjo vjen pasi bashkëshorti i saj futbollist, Mauro Icardi vulosi një transferim 8.5 milionë funte te Galatasaray pasi e bëri të përhershëm kalimin e tij huazues nga Paris Saint-Germain.
Wanda, e cila ka 16.6 milionë ndjekës në Instagram, e nisi koleksionin me një foto të saj të veshur me bikini të zeza.

Më pas u pa një video e Wanda dhe familjes duke zbritur nga një avion të veshur me shalle Galatasaray.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *