Pasuria marramendëse që do të fitojë Meghan në rast ndarjeje nga Harry!

Meghan Markle dhe Princi Harry janë në prag të ndarjes. Ky është lajmi që po qarkullon prej kohësh, ndonëse nuk është konfirmuar dhe as mohuar nga çifti.

Gjithsesi edhe nëse ndodh kjo gjë, shtypi britanik shprehet se ekziston një marrëveshje paramartesore për një pasuri marramendëse ndaj dukeshës së Sussex-it, në rast divorci.

Pra, nëse dyshja do të divorcohen Meghan duhet të marrë 80 milionë dollarë si mbështetje për fëmijët e tyre, Lilibeth dhe Archie.

Si prindër që janë edhe për Meghan dhe Harry-n, çështja ekonomike nuk është e vetmja gjë që duhet të zgjidhin në rast ndarjeje, por edhe kujdestaria e fëmijëve. Për të cilën edhe aktorja edhe Princi janë të gatshëm të luftojnë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *