‘Më tradhtoi, e tradhtova për hakmarrja’, Kiçja flet për dashurinë: E dua një burrë serioz

Më mirë të zgjedhësh ta kalosh jetën me një burrë serioz apo me një burrë karagjoz, ishte tema e diskutuar këtë të martë në “Aldo Monring Show”, në Tv Klan, Kiçja, e njohur për videot e saj humoristike dha mendimin e saj në lidhje me temën.

Kiçja ishte paksa në mëdyshje pasi tha se e donte “funny” siç është edhe vetë, e më pas thoshte se serioz do ishte më mirë, më pas ajo shtoi se më e rëndësishmja për të është që të mos e tradhtojë.

“Burri duhet ti ketë të gjitha nga pak, dua një burrë serioz domethënë, jo shumë serioz. “Funny” më pëlqen më shumë, të mos më tradhtoj, se e griva pastaj, i bëj thirrje të gjithë burrave, ai që do vij e do bëhet pjesë e jetës sime të mos më tradhtoj sepse do iket shumë keq punët”, tha Kiçja.

E pyetur nëse e kanë tradhtuar ndonjëherë, ajo u përgjigj:

“Normale që më ka tradhtuar dhe e kam tradhtuar, për hakmarrje normale, unë për momentin jam beqare.

Jo se nuk gjej dot të dashur, se jam shumë e bukur për të gjetur të dashur, por nuk dua të merrem fare”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *