Ledijanës i ndodh e papritura, i’a marrin parat nga çanta

Ledijana dje ka udhtuar për pushime të verës.

Ajo gjatë kohës që ishte rrugës për në destinacion dikush i kishte kindapuar qantën në të cilën kishte para të bollshme dhe të gjitha dokumente.

Këtë e ka bërë të ditur vet ajo duke postuar Instastory me duke treguar gjithë historinë aty.

Si duket ky pushim i filloj keq bukuroshes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *