Kristi mesazh kodues Luizit: Fantazitë që ke për mua pas orës 12, mbaji sekret

Duket se përplasjet mes Kristit dhe Luizit vazhdojnë edhe pas Big Brother VIP. Në finalen e “She’s on Top”, Kristi u ndal për t’i dhënë një mesazh nga ekrani Luizit.

“Për ish-kolegun tim biond. Që fantazitë që ka për mua mesnate ose mbas orës 12, t’i mbajë sekret. Të lutem”, tha Kristi.

I pyetur se për kë e ka fjalën, ish-banori i “Kristi”, tha sërish: “Ish-kolegu im me flokë biond” dhe pranoi se bëhet fjalë për Luizin.

Kur Argjira Spanca e pyeti çfarë ka ndodhur, Kristi tha se nuk dëshiron të japë më shumë komente.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *