Këngëtarja e njohur i merr burrin shoqes, ajo reagon e lënduar: Vetëm femër s’je ti

Pas ndarjes nga bashkëshorti Dalton Gomez, këngëtarja e njohur Ariana Grande ka nisur një lidhje me aktorin Ethan Slater. 

Mirëpo ky i fundit ishte i martuar dhe tani ka nisur procedurat e divorcit. Pasi u zbulua lidhja e Arianës me Ethan ka reaguar bashkëshortja e tij, Lilly Jay e cila thotë se familja e saj është dëmtuar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *